دانلود و نصب اپلیکیشن
با ثبت نام در اپلیکیشن 100% بونوس و شارژ هدیه دریافت کنید
بیوگرافی

مدگل

با توجه به افزایش محبوبیت و فعالیت آتوسا مدگل این خواننده زیرزمینی که همکاری های زیادی با خوانندگان مشهور این سبک از موسیقی ایران داشته تصمیم گرفته ایم در سری مقالات پرشین گیم به بیوگرافی این خواننده خوب کشورمان بپردازیم تا بیشتر با او، زندگی شخصی و همچنین فعالیت های او بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی آتوسا مدگل خواننده سبک هیپ هاپ

آتوسا مدگل خواننده رپ سبک هیپ هاپ و متولد شهر تهران است و سالیان زیادی در ایران زندگی می کرد، مدگل علاقه شدیدی به خوانندگی و آهنگسازی داشته و با توجه به اینکه فعالیت زنان در عرصه موسیقی در ایران ممنوع بوده تصمیم به مهاجرت با کمک خانواده به خارج از کشور گرفته است و بقیه زندگی خود را در خارج از ایران می گذراند.

مدگل متولد هفت اردیبهشت سال 74 است و حدود 4 الی 5 سالی است به صورت حرفه ای در موسیقی ایران در سبک هیپ هاپ فعالیت دارد. مدگل در حال حاضر مجرد است ولی به این معنی نیست که به تنهایی یا با پدر مادر خود زندگی می کند، آتوسا در یک رابطه قدیمی و جدی با علی جی دال است و در کنار هم زندگی می کنند طوری که در دوران کرونا بصورت مشترک دوران قرنطینه خود را گذراندند.

مدگل و جیدال

همکاری آتوسا مدگل با گروه پایدار

سبک رپ در موسیقی ایران سالیان زیادی است که طرفداران زیادی را سمت خود کشانده و گروه ها و خوانندگان بسیاری در این سبک فعالیت داشته که برخی از آنها همچنان در حال فعالیت می باشند. یکی از گروه های معروف، سبک رپ، گروه پایدار است که سال هاست در ایران و خارج از کشور فعالیت دارند. این گروه یکی از گروه های استعدادیاب بسیار عالی در سبک رپ است و خوانندگان زیادی را در این سبک معرفی کرده است.

یکی از خوانندگان معروف سبک رپ کشورمان علی جی دال است که در این گروه پرورش یافته و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده، آشنایی آتوسا مدگل با گروه پایدار از طریق علی جی دال صورت گرفته است. 

علی جی دال در دوران نوجوانی با مدگل رابطه دوستانه ای داشته و همین رابطه باعث شد که علی جی دال، مدگل را به گروه پایدار آورده و با توجه با اینکه خود مدگل دارای استعداد در زمینه خوانندگی بود توانست خیلی سریع در بین طرفداران علی جی دال، گروه پایدار و همچنین جامعه رپ ایران محبوبیت پیدا کند.

ژینوس احمدی کیست

لقب هنری آتوسا مدگل خواننده رپ فارسی

نام اصلی مدگل ( madgal ) آتوسا می باشد که لقب هنری آن مدگل است و با این اسم در بین طرفداران رپ شناخته شده است. مدگل از کودکی به موسیقی علاقه شدید داشته و استعداد و علاقه او باعث شده که از همان کودکی خانواده پشتیبانش شوند و او را در این راه همراهی کنند.

مدگل بطور اتفاقی وارد خوانندگی رپ شده و با توجه به علاقه و استعدادی که داشت خیلی زود توانسته به محبوبیت برسد و به یکی از مشهورترین خوانندگان زن رپ فارسی شود. آتوسا مدگل در واقع یک آهنگساز سبک های مختلف موسیقی ایرانی است و همانطور که گفتیم جز علایق بچگی او بود.

فعالیت های آتوسا مدگل

استعداد مدگل در خوانندگی سبک هیپ هاپ و همچنین آهنگ سازی باعث شده که محبوبیت زیادی در شبکه های اجتماعی پیدا کند و در این شبکه ها حضور فعالی دارد. شبکه اینستاگرام مدگل یکی از پیج های با فالوور زیاد در بین سلبریتی های اینستگرامی است.

مدگل علاوه بر خوانندگی و آهنگسازی، اون یک یوتیوبر هم هست و در یوتیوب ویدیو آپلود می کند. او علاوه بر پاسخ به سوالات طرفداران خود، آموزش های از قبیل آرایشگری منتشر می کند که به شدت مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته شد.

مدگل مسلط به زبان انگلیسی و فرانسوی است و آهنگ های زیادی با این دو زبان خوانده. همکاری او با گروه پایدار در دو آهنگ پایدار الماس و سرنوشت باعث معروفیت چند برابری او شده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا